Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor


Geçtiğimiz yıllarda finansal bağımsızlıklarını kazanmak ve kendilerine farklı bir yaşam kurmak için İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılan yeni projeleri için çalışmalarına hız verdi.

İngiliz Prens Harry (36) ve aktris Meghan Markle (38) çifti, ABD'ye taşındıktan sonra bir dijital yayın platformu ile 150 milyon dolarlık anlaşma yapan çift diğer yandan gizli tuttukları bir projenin yapımcılığı için çalışmalarına devam ediyor.

Projeleri için kursa kaydolan Prens Harry ayrıca Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard'dan film yapım dersleri almaya başladı.

A Beautiful Mind filmiyle iki Oscar kazanan 66 yaşındaki yönetmen Ron Howard, 70'lerin sitcom Happy Days'de Richie Cunningham karakterini canlandırmaya başladı. Oyunculuktan yönetmenliğe geçti ve Hollywood'da kamera arkasındaki en saygın figürlerden biri oldu.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Cem Yılmaz merakla beklenen dizi projesini açıkladı: Komik ve hızlı olacak

Sonraki

Prison Break Geri Geliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.