Chris Evans, Yanlışlıkla Cinsel Organını Paylaştı

Chris Evans, Yanlışlıkla Cinsel Organını Paylaştı

Kaptan Amerika olarak bildiğimiz ünlü oyuncu, Instagram'da cinsel organını yanlışlıkla paylaşınca, internetin diline düştü.

Son iki günün en çok konuşulan ismi, şüphesiz Chris Evans. Ama yeni bir filmi ya da Avengers'ın devamı ile ilgili değil. Evan, instagram'da story atmaya çalışırken yüklediği videonun son kısmını editlemeyi unuttu. Storynin sonunda Evan'ın cinsel organının çektiği fotoğrafı da vardı. Galerisinin ekran resmini de yanlışlıkla storyinin arkasında paylaşan Evan, hatasını farkeder fark etmez paylaşımı sildi ama çoktan iş işten geçmişti.  

<a href='/chris-evans/'>Chris Evans</a>

5,7 Milyonluk Instagram Hesabı 

Yaptığı hatayı anlar anlamaz videoyu silen Chris Evans, elini çabuk tutmuş olsa da, 5,7 miklyon takipçileirnden çoğu bu görüntüleri gördü ve bir anda Kaptan Amerika, Twitter'ın ve tüm sosyal medyanın birinci gündemi haline geldi. Oyuncunun mahremiyetine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünenlerin yanında capslar yaparak durumu ti ye alanlar da oldu. 

Chris Evans

Chris Evans Açıklama Yapmadı 

Mervel Evreni'nin Kaptan Amerika'sı yaşadığı bu talihsiz olay ile ilgil henüz bir açıklama yapması.  


Yazarın Diğer Yazıları

Süper kahraman filmlerinde mantığa ters 11 hata Önceki

Süper kahraman filmlerinde mantığa ters 11 hata

Huawei Mate 40 Serisi, 66W'a Kadar Hızlı Şarjı Destekleyecek! Sonraki

Huawei Mate 40 Serisi, 66W'a Kadar Hızlı Şarjı Destekleyecek!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.