Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Büyük Oyuncuların Bazı filmlerde Kendi Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynadıklarını Biliyor Muydunuz?

"Oyuncu olunmaz, oyuncu doğulur" sözü gerçek olsa gerek. Zira iyi aktör veya aktrislerin çocuklarının da anne veya babalarının izlerinden gittiğini görüyoruz. Hatta bazıları anne-babasını oyunculukta geçmiş durumda.

İşte Bazıları.

1-Will Smith ve Jaden Smith

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

2006 yılında The Pursuit of Happyness filminde ilk defa bu unutulmaz çiftle tanıştık. Küçük Jaden oyunculuğuyla karşımıza çıktığında sadece 8 yaşındaydı. Aralarındaki güçlü baba-oğul ilişkisi harikaydı. 2013'te yine aynı ailenin üyeleri olarak After Earth filminde rol aldılar.

2-Ben Stiller ve Jerry Stiller

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Ben ve Jerry Stiller, The Heart Break Kid, Zoolander ve Heavyweights gibi birçok filmde birlikte oynadılar. En tanınmış rolleri, 2007 yılında, baba ve oğulu canlandırdıkları filmdi. Bu filmde Jerry Stiller, oğluna yanlış bir şekilde danışmanlık yapmaya çalışan bir Las Vegas aşığı, Ben ise evlenme konusunda kafası karışık biri rolündeydi.

3-Kirk, Michael ve Cameron Douglas

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Douglas ailesi 3 kuşak aktör olan ender bir aile. Kaç kişi babası ve dedesiyle aynı filmde oynama şansını yakalayabilir? Kirk Douglas, adını 1949'da Oscar adaylığıyla duyurmuş sonrasında da Hollywood'un en ünlü aktörleri arasına girmiştir. Oğlu Michael, romantik dramaları ve izleyicileri baştan çıkarma ve entrika yapma konusundaki olağanüstü yeteneği ile hatırlanır.

4-Meryl Streep ve Mamie Gummer

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Meryl Streep, 20. ve 21. yüzyılın en büyük aktrislerinden biridir. Oynadığı her filmde oyunculuk becerilerinin ne kadar olağanüstü olduğunu göstermiştir. Oscar ödüllerine birçok kez aday olarak gösterilmiş, ikisi En İyi Kadın Oyuncu biri ise En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı olmak üzere bu ödülü 3 kez kazanmıştır. Kızı Mamie'nin onun izinden gittiğini söylemek çok zor olsa da birkaç filmde ikisi birlikte izleyebildik.

5-Charlie Sheen ve Martin Sheen

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Amerikan Sinemasının en iyi filmlerinden olan Apocalypse Now ile tanına Martin Sheen, 10 yılı aşkın bir süredir hit komedi Two and Half Men'de rol alan ünlü aktör Charlie Sheen'in babasıdır. Her ne kadar karakterleri çok farklı olsa da, her ikisi de 4 filmde bir araya geldiler. Bunlar; No Code of Conduct, Free Money, The Making of Bret Michaels ve Wall Street filmleridir.

6-Donald ve Kiefer Sutherland

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Kiefer Sutherland, 9 yıl boyunca yayında kalmayı başaran 24 serisinin büyük kahramanıydı. Bunun da ötesinde, en son Açlık Oyunları üçlemesinde, kötü niyetli ve orijinal bir karaktere hayat veren eski ve yetenekli aktör Donald Sutherland'ın oğludur. Baba-Oğul Sutherlandler ilk kez 1996 yılında A Time to Kill filminde birlikte oynadılar. Birlikte oynadıkları ikinci filmleri, 2015'te vizyona giren Forsaken oldu.

7-Sylvester ve Sage Stallone

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Ünlü Rocky Balboa. Sylvester Stallone'un en büyük oğlu Sage ile birlikte serinin 5. bölümünde aynı gerçek hayattaki gibi baba-oğul olarak karşımıza çıkıyorlar.

8-Zelda ve Robin Williams

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

2004 yılında Robin Williams'ın kızı Zelda ile birlikte oynadığı ilk büyük film olan House of D yayınlandı. Filmde, Robin Williams zihinsel engelli bir hademe rolündeydi.

9-Colin ve Tom Hanks

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Eşsiz Tom Hanks, oğluyla 2008'de The Great Buck Howard filminde rol aldı. Fakat bu filmde ana kahraman Tom değil, şaşırtıcı bir şekilde Colin'dir. Genç adam, yazar olmak hayaliyle babasına meydan okur ve hayalini gerçekleştirmek için üniversiteden ayrılır.

10-Clint ve Scott Eastwood

Çocuklarıyla Aynı Filmde Oynayan Oyuncular.

Bunun en çok tanınan baba oğul çiftlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Her ikisi de klasik ve unutulmaz filmlerle mükemmel bir oyunculuk kariyeri inşa ettiler. Invictus ve Gran Torino gibi filmlerde birlikte boy gösterdiler.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Xiaomi Mi Band 5 Beklentilerin Üstünde Geliyor Önceki

Xiaomi Mi Band 5 Beklentilerin Üstünde Geliyor

TİTANYUM KULAKLIK | Cougar Immersa Pro Ti vs Bunker S Stand Sonraki

TİTANYUM KULAKLIK | Cougar Immersa Pro Ti vs Bunker S Stand

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.