Razer, Oyunculara Özel, Dünyanın İlk Işıklı Kredi Kartını Çıkardı.

Razer, Oyunculara Özel, Dünyanın İlk Işıklı Kredi Kartını Çıkardı.

Oyun Şirketi Tarafından Uluslararası Finans Hizmeti Şirketi Olan VISA İşbirliğiyle Çıkarılan Kart, Şimdiden İlgiyle Karşılandı.

Dünyanın ilk ışıklı kartı olma özelliği taşıyan kartın logosu, temassız ödeme esnasında yeşil renge dönüyor. Telefonumuzdaki Apple Pay ve Samsung Pay gibi şirketin kendi ödeme sistemi olan Razer Pay üzerinden çalışan şık mat siyah renkli bir sanal kart.

Razer CEO'su Min-Liang Tan' göre kart, ‘Gençlik ve Bin yıllık yaşam tarzı için tasarlandı'.

<a href='/razer/'>razer</a> kart

Kart dünya çapında 61 milyondan fazla perakendeciden değişik oranlarda para iadesi avantajı sunuyor.Tüm perakendecilerden % 1 nakit geri ödemenin yanı sıra, kart uygulamasına kaydolanlar bir Razer ürünü satın aldıklarında % 10'a varan geri ödeme alacaklar.

Ne yazık ki şuan sadece Singapur'da kullanılabilecek kart yakın bir zamanda tüm dünyaya yayılacak potansiyele sahip. Ayrıca kartın ödeme esnasında logosunda meydana gelen renk değişimi diğer tüm kredi kartlarına da esin kaynağı olacak gibi görünüyor.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Rihanna Müslümanlardan Özür Diledi Önceki

Rihanna Müslümanlardan Özür Diledi

TikTok'un Yasaklanması Başka Bahara Kaldı. Sonraki

TikTok'un Yasaklanması Başka Bahara Kaldı.

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.