Karayip Korsanları'nda Johnny Depp Gitti Margot Robbie Geldi


Karayip Korsanları'nın beşinci filmin sona ermesini takip eden son birkaç yılda Johnny Depp'in seride ki rolü henüz onaylanmadığı için, film biraz havada kaldı.

<a href='/johnny-depp/'>Johnny Depp</a> <a href='/jack-sparrow/'>Jack Sparrow</a> Karayip Korsanları

Ne kadar kötü bir haber değil mi sizce de? Baştan ifade edeyim Johnny Depp'in olmadığı Karayip Korsanları, Batman'ın olmadığı Batman filmi çekmeye benzer. Ne alaka demeyin çünkü bazı filmlerde karakter filmin önüne geçer ve Karayip Korsanlarında olan tam olarak budur.

<a href='/johnny-depp/'>Johnny Depp</a> <a href='/jack-sparrow/'>Jack Sparrow</a> Karayip Korsanları

Karayip Korsanları Hollywood'un en uzun soluklu ve yüksek gişe hasılatı yapan filmleri arasında yer alıyor ama bu haberden sonra muhtemelen Johnny Depp olmadan çekilecek olan bu son altıncı filmden sonra seriye veda edeceğiz.

Margot Robbie Karayip Korsanlarına Dahil Olduğunu Doğruladı

<a href='/johnny-depp/'>Johnny Depp</a> <a href='/jack-sparrow/'>Jack Sparrow</a> <a href='/margot-robbie/'>Margot Robbie</a> Karayip Korsanları

Robbie'nin filmde yer aldığı yönündeki söylentilere nazikçe yanıt verdi ve seriye atlayacağını onayladı. Görünüşe göre Depp'in (Jack Sparrow'un) yerini alacak. Robbie, yeni oluşturulan Karayip Korsanları filminin "bol miktarda kız gücü" içereceğini açıkladı. "Açıkçası, o dünyaya çok önemli bir kadın unsuru ekleme ihtimalinden dolayı gerçekten çok heyecanlıyız" dedi. Robbie'nin filmin yapımında çok büyük bir rolü olmadığını, sadece oyunculuk yaptığını ekledi.

Margot Robbie

Filmin hayranların bu yeni filmin ne zaman yayınlanacağını ve hatta filmle ilgili herhangi bir haberi ne zaman bekleyebilecekleri hakkında henüz bir bilgisi yok ama en azından Robbie'nin gerçekten de işin içinde olduğuna dair bir onay almış görünüyorlar.

Depp'in filme dahil olup olmayacağı ya da bir kenara atılıp atılmayacağı konusu ise, bana kalırsa hala gizemini koruyor.

Bir başka haber ise, Karayip Korsanları filminin baş karakteri Jack Sparrow hayranlarının internet üzerinden bir imza kampanyası başlatması ve 50 binin üzerinde imza toplaması. Bana kalırsa bunun çok bir faydasının olacağını sanmam.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Twitter şifrenizi nasıl değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz?

Sonraki

Netflix, TV Kanalı Açıyor

Yorumlar

  • poyraz karayel küresel sermaye filminde poyraz karayel yani İlker Kaleli yoktu onsuz olmazken Jack olmadan olmaz.

  • Johnny Deep'in olmadığı Karaip Korsanları çöptür. Amber Heard'ün yalanına inanan politik doğrucu Hollywood yapımcıları Johnny Deep'i resmen aforoz etti, iyi halt ettiniz. Johnny bağımsız sinemaya yönel kardeşim, Emir Kusturica ile bi film daha yap, izleriz. aptal Holywood'a teşne olma.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.