Kate Winslet, Avatar 2'de Tom Cruise'un Sualtı Rekorunu Kırdı


Avatar 2'yi çekimleri sırasında Kate Winslet nefesini su altında yedi dakika tuttu ve Tom Cruise'un Mission: Impossible Rogue Nation'daki rekorunu kırdı.

 

Kate winslet su altı Avatar 2

Avatar 2'yi çekimleri sırsında nefesini su altında yedi dakika tutan Kate Winslet, Tom Cruise'un Mission: Impossible Rogue Nation'daki rekorunu kırdı. Tom Cruise ise bir su altı sahnesini çekerken altı dakika boyunca nefesini tutmuştu.

Tom Cruise Mission: İmpossible - Rogue Nation

Avatar 2 instagram sayfasında geçtiğimiz günlerde,  bir sahneyi filme alırken büyük bir tanka batırılmış Winslet'in bir fotoğrafı paylaşıldı. Winslet ilk Avatar  filminde yoktu ve paylaşılan görüntüye dayanarak, kanat gibi görünen bir tür deniz yaşamı formunu oynuyor gibi görünüyor. Winslet, Avatar 2 sualtı çekimi sahneleri için " ben Avatar'da bu rolü oynamak için-serbest dalış öğrenmek zorunda kaldım" dedi.

Winslet çekimlerde zorlukların üstesinden nasıl geldiğiyle ilgili daha fazla ayrıntı paylaştı: Tankın dibinde yürüyordum. Bu, devasa ağır kanatların olduğu büyük bir tören sekansıydı ve bu oldukça korkutucuydu. Mesele şu ki, nefesini yedi dakika tutabildiğin zaman korkmazsın. Aslında, garip bir şekilde, nefesimi o kadar uzun süre tutma yeteneğime güvenebildim. Bir şekilde hiç korkmadım. "

 Beyazperde Sam Worthington, <a href='/kate-winslet/'>Kate Winslet</a> Zoe Saldana, <a href='/avatar-2/'>Avatar 2</a> Set Fotoğrafı

En son Titanic'te birlikte çalışan yönetmen James Cameron ve Kate Winslet'in 20 yıl sonra Avatar 2 için yeniden bir araya gelmediler.

Kate winslet james cameron avatar 2


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Dördüncü Çeyrekte Satılan Akıllı Telefonların % 50'si Çinli Olacak!

Sonraki

Samsung'un 2021 Planlarında Ucuz Ve Esnek Akıllı Telefonlar Var

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.