Lucifer'in Yıldızı Tom Ellis: Tiyatroya döneceğim

Lucifer'in Yıldızı Tom Ellis: Tiyatroya döneceğim

Lucifer'ın yıldızı Tom Ellis, 5. Sezonu yayınlanan dizinin final yapmasının ardından kariyerini tiyatroya yönelteceğini açıkladı.

Tom Ellis, Lucifer dizisinden sonra kariyerinin geri kalan kısmında neler yapacağına dair konuştu.

tom ellis

Express'in haberine göre; Ellis kısa süre önce verdiği röportajda, Lucifer bittiğinde tiyatroya dönmek istediğini açıkladı.

Ellis, okulda yer aldığı oyunlardan sonra kariyerine devam etmesine dair şu ifadeleri kullandı: "Royal Scottish Academy'de bir yer edindim. Üç yıl boyunca Glasgow'a gittim, hayatın tadını çıkardım"

tom ellis

Ellis yakın zamanda dahil olduğu projeler nedeniyle canlı olarak seyircilerin karşısına çıkma fırsatı bulamadığını belirtiyor.

Yıldız oyuncu salgının yarattığı belirsizliğe ve bunun tiyatro endüstrisine olan etkilerine dair ise şu ifadeleri kullandı: "Açıkçası bu şu anda tiyatroda çalışan biriyle konuşulması zor bir konu. Fakat tiyatronun ölmeyeceğine inanıyorum. Geri dönecek. Ve onun bir parçası olmak istiyorum."

lucifer


Yazarın Diğer Yazıları

Dünyanın En Kötü Filmi Neden Hala Çok İzleniyor? Önceki

Dünyanın En Kötü Filmi Neden Hala Çok İzleniyor?

Akıllı Telefonlar Önümüzdeki Yıl 100 Watt Kablosuz Şarjı Destekleyecek! Sonraki

Akıllı Telefonlar Önümüzdeki Yıl 100 Watt Kablosuz Şarjı Destekleyecek!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.