Mad Max Fury Road Devam Filmi Geliyor


Yönetmen George Miller, Mad Max: The Wasteland filmi için çekim tarihi açıklandı. Yeni Mad Max, Avustralya'da çekilecek.

Mad Max: The Wasteland kadrosu da belli oldu. İlk projede Charlize Theron'un hayat verdiği Furiosa karakterinin gençliğine odaklanacak.

Mad Max: The Wasteland

Charlize Theron'un canlandırdığı Imperator Furiosa karakterine dayanan filmin kadrosunda Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II rol alacak.

Mad Max: The Wasteland

Anya Taylor-Joy, Furiosa'nın daha genç bir versiyonunu oynayarak başrolde yer alacak.

Mad Max: The Wasteland

Miller, verdiği bir röportajda, rolü devretmek için 20'li yaşlarında bir aktris aradığını söylemişti. O sırada 44 yaşında olan Theron'un rolü tekrar oynamasına izin vermek için yaşlanmayı azaltma teknolojisini kullanmayı düşündüğünü, ancak bunu yapmamaya karar verdiğini söyledi.

Mad Max: The Wasteland

Yeni filmde rol alamayacak olmasını kabullenmenin zor olduğunu belirten Charlize Theron, ise daha önce bu durumun kendisi için biraz kalp kırıcı olduğunu itiraf etti.

 Mad Max: The Wasteland


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Türkiye'de Blu Tv Netflix'i Geride Bıraktı

Sonraki

Tom Cruise'un Kariyeri Boyunca Geri Çevirdiği Roller

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.