Mutlaka izlemeniz gereken 8 Netflix dizisi


Netflix'te bu 8 dizinin gerçekten zaman ayırmaya değer olduğunu garanti edebiliriz. Hangisini ilk izleyeceğin sana kalmış.

Görünüşe göre seri izlemek, TV izlemenin yeni yolu haline geliyor, değil mi? Hepimiz en sevdiğimiz dizileri izlediğimiz tembel bir ve ya iki hafta sonu geçirmişizdir. Şansımıza, Netflix her zaman izleyebileceğimiz orijinal dizilerle doludur. Ama çok fazla olduğundan, hangisinden başlayacağınıza nasıl karar vereceksiniz? Sizin yerinize biz karar verdik.

Mutlaka izlemeniz gereken 8 Netflix dizisi


1
Stranger Things
Hala Stranger Things'i izlemediniz mi? Bu konuda bir şeyler yapalım!

1980'lerin başında, 12 yaşında bir çocuk olan Will Byers, bilinmeyen bir yaratık tarafından saldırıya uğrar ve Indiana'daki küçük Hawkins kasabasında kaybolur. Çocuğun arkadaşları, polis veya Will'in ailesi tarafından farkedilmeden Will'e ne olduğunu bulmaya çalışır. Aynı zamanda, Hawkins'de garip becerilere sahip bir kız da ortaya çıkar. Orada ne yaptığı ve kimin tarafında olduğu belli değil. Çocuklar, arkadaşlarına ne olduğunu bulup tehlikeli sırları açığa çıkarabilecek mi?

2
Narcos
Bu TV dizisi, Kolombiya'yı ve tüm Latin Amerika'yı 18 yıl boyunca terörize eden dünyanın en ünlü uyuşturucu lordu Pablo Escobar'ın gerçek hikayesine dayanıyor. Dizide, ABD Uyuşturucuyla Mücadele Biriminden (DEA) 2 ajan, kötü şöhretli patronu bulma ve onu yakalama görevinden sorumludur.

Son zamanlarda, Narcos, 4. sezon Netflix tarafından onaylandı. Anlatacak daha çok hikaye var gibi görünüyor!

3
Lost in Space
Sağlam bilim kurgu hayranları aynı adlı 1965 TV dizisini hatırlayabilirler. 2018 versiyonunda, Lost in Space, Robinson ailesinin Dünya'yı terk edip yeni bir gezegeni kolonize etmek için seçildiği 2048 yılında gerçekleşiyor. Ancak beklendiği gibi, yolculukları sırasında bir şeyler ters gidiyor, bu yüzden Robinson'lar ve diğer aileler, kaçmak için bir yol bulana kadar yeni tehlikelerle başa çıkmak zorunda oldukları bilinmeyen bir gezegene iniyorlar. Dünya dışı yaşam yüzleşmek zorunda oldukları en büyük tehlike olmayabilir.

4
Money Heist
İlk sezon yayınlandığında, Netflix'te en çok izlenen İngilizce konuşulmayan dizi haline geldi. Genç bir kadın olan Tokyo, bir grup hırsızla birlikte İspanya tarihinin en büyük soygununa katılıyor. Talimatlarını hayatlarını sonsuza dek değiştirecek gizemli bir profesörden alıyorlar. Bu riskli yolculuğa çıktıklarında bir daha asla eskisi gibi olmayacaklar. Biz de Çav Bella diyoruz.

5
Dark
Almanya'nın küçük Winton kasabasında çocuklar herhangi bir sebep olmadan ortadan kaybolmaya başlarlar (Stranger Things'deki Will Byers'ın bu konuyla ilgili bir şeyler bilip bilmediğini merak etmiyor değiliz.). Soruşturma sırasında 4 yerel aile etrafında her türlü karanlık gizem ortaya çıkıyor. Yakında, Winton'un arkasındaki gerçek ortaya çıkacak ve gerçeklik ve fantezi arasındaki sınırlar kalkacak.

6
Better Call Saul
Muhtemelen Breaking Bad'i duymuşsunuzdur, başka bir gezegende yaşamıyorsanız o ayrı. Eğer Breaking Bad'i izlediyseniz, muhtemelen dizideki en unutulmaz karakterlerden biri olan Saul Goodman'ı hatırlarsınız. Better Call Saul, karizmatik avukatın ünlenmeden önceki zamanlarını anlatıyor.

Bu diziyi kaçırmamalısınız? Diğer bazı önemli karakterlerle tanışacak ve Breaking Bad'in sona ermesinden sonra gerçekleşen bazı önemli olaylara tanık olacaksınız.

7
13 Reasons Why
13 Reasons Why gençler ve yetişkinler arasında başarılı bir TV dizisi ve hakkında konuşacak çok şey var.

Liseden mezun olduktan iki hafta sonra öğrenci Hannah Baker intihar etmeye karar verir. Aynı zamanda, yakın arkadaşının evinde içinde ses kayıtları olan kasetlerle dolu bir kutu ortaya çıkar. Hannah'nın kayıtları karanlık sırları açığa çıkaracak ve ellerinde kan bulunan 1'den fazla kişiyi ifşa edecektir.

8
The Boss Baby: Back in Business
Bu dizi küçükler için ama sizin de ilgileneceğinize eminiz. Endişelenmeyin - hiçbir şey söylemeyeceğiz. Bu eğlenceli animasyon dizisi, aynı isimli 2017 animasyon filminin bir devamıdır. Dizide, Patron bebeği, erkek kardeşi Tim ve insanların dünyadaki her şeyden çok bebekleri sevmesini sağlamaktan sorumlu şirket olan Baby Corp'u izleyeceksiniz.

Bu sevimli şirket şimdi bambaşka bir tehditle karşı karşıya olduğu için yeni ve eğlenceli maceralara hazır olun: sevimli yavru kediler. Taraf seçmekte sorun yaşadığınızda bize şikayet etmeyin!

İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Android 11 Sürümüne “Geri Dönüşüm Kutusu” Gelecek!

Sonraki

İPhone ve Android'de Google Haritalar sesi nasıl değiştirilir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.