Netflix Bazı Dizi ve Filmleri Ücretsiz Sunmaya Başladı

Netflix Bazı Dizi ve Filmleri Ücretsiz Sunmaya Başladı

Dijital Platform Netflix, üye olmadan ya da üyelik oluşturmadan ücretsiz izlenebilecek bazı içerikleri kullanıcıya açtı.

Dünyanın en ünlü dijital platformu Netflix, aldığı kararlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçen günlerde hesabını kullanmayan kullanıcıların hesabını "gereksiz yere para ödemesinler" diye kapatacağını söyleyen Netflix'in bu kararı, insanları çok şaşırtmıştı. Netflix, şimdi de üyelik oluşturmadan ya da ücret ödemeden bazı popüler filmlere ve dizilerin ilk bölümlerine erişim imkanı sağladı. 

Bird Box, <a href='/netflix-ucretsiz/'>Netflix Ücretsiz</a>

1 Aylık Deneme Sürümünden Farklı 

Netflix'in bu yeni uygulaması, 1 aylık deneme sürümünden farklı işliyor. Deneme sürümünde; kişiler üyelik oluşturup kredi kartlarını tanımlamak zorunda. Bu durumda bir ay herhangi bir kesinti uygulanmıyor. Bir ayın bitiminde üyliğinizi iptal etmediğiniz takdirde hesabınızdan 1 aylık ücret kesiliyor. Yeni uygulamada ise; herhangi bir kullanıcı adı oluşturmanıza ya da kart tanımalamnıza gerek yok. Direkt olarak Netflix'in sayfasından ücretsiz sunulan içerikleri izlemeye başlayabiliyorsunuz. 

Netflix'in Ücretsiz İçeriklerinde Neler Var?

Netflix

Netflix'te ücretsiz izlenebilecek içerikler arasında;  Bird Box, The Two Popes, Love is Blind, Murder Mystery gibi filmlerin yanında Stranger Things, When They See Us, Elite gibi diziler var. Ancak dizilerin tüm sezonlarına ücretsiz erişim mümkün değil. Bir bölüm izledikten sonra eğer beğenirseniz devamını izlemek için üye olmanı zgerekiyor. Filmlerin ise tamamını izleyebilirsiniz. 

Netflix'in Ücretsiz İçeriklerine Nereden Ulaşabilirim?

Netflix'in ücretsiz sunduğu içeriklere şu linkten ulaabilirsiniz : https://bit.ly/3gI1WbF

 


Yazarın Diğer Yazıları

ASUS, Dört Yeni Bütçe Akıllı Telefonu Yakında Piyasaya Sürebilir Önceki

ASUS, Dört Yeni Bütçe Akıllı Telefonu Yakında Piyasaya Sürebilir

Bu uygulamaları acilen silmeniz gerekiyor! Sonraki

Bu uygulamaları acilen silmeniz gerekiyor!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.