Prison Break Geri Geliyor

Prison Break Geri Geliyor

Dizinin sevilen oyuncusu Dominic Purcell , Prison Break'in 6. sezon ile geri döneceği müjdesini verdi.

2005 ve 2017 tarihleri arasında yayınlanan hapishane dizisi Prison Break, tüm dünyada fanları olan ve hala çok izlenen bir hit diziye dönüştü. 

Prison Break

Dizinin Lincoln'ü Dominic Purcell, instagram paylaşımında, Prison Break'in geri döneceği müjdesini verdi. Kendi fortoğrafını paylaşan Purcell, fotoğrafın altına şu açıklamaları yazdı:

Prison Break

"Söylenti 1. Yaşlı mıyım? evet. 50 yaşında mıyım?... Söylenti 2. Kel miyim? Hayır saçım var ama insanlar tıraş etmemi istiyor. Söylenti 3. Prison Break'in 6. sezonu gelecek mi? Evet. Söylenti 4. İnsanları seviyor muyum? Hayır. Toplu olarak değil. Kesinlikle hayır. "

Bu paylaşımla heyecanlanan dizi fanları, 5. sezonda final yapan dizinin 6. sezonunun ne zaman geleceğini beklemeye başladı. Dizinin kanalı Fox, henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da, bu paylaşım bile heyecan yaratmaya yetti. 

Prison Break Konusu

Michael Scofield, işlemediği bir suçtan dolayı hapse giren ve idam cezasına çarptırılan ağabeyi Lincoln'ü kurtarmak için yasal yollara başvurur. Tüm yasal yolların tükendiğini farkeden Michael, abisinin kaldığı hapiseneye girerek bir kaçış planı yapar. Dizi ikilinin kaçma planları ve bu uğurda verdikleri mücadeleyi anlatır. Dizini başroloyuncuları ise: Wentworth Miller ve Dominic Purcell 


Yazarın Diğer Yazıları

Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor Önceki

Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor

Huawei Rekabeti Arttırmak İçin Ekran Pazarına Giriyor! Sonraki

Huawei Rekabeti Arttırmak İçin Ekran Pazarına Giriyor!

Yorumlar


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.