Samsung Galaxy S20'de uygulamalar nasıl silinir?


Samsung Galaxy S20, muhteşem özellikleri ve kutudan çıkan çeşitli özellikleri sayesinde kullanıcılarına şaşırtıcı bir deneyim sunuyor. Ancak, uygulamalar olmadan bu kadar eğlenceli olur muydu? Kesinlikle değil.

Yeni bir telefon aldığınızda bir ton uygulama yüklersiniz. Bir süre sonra Ana ekranınızın çok fazla uygulama ile dolu olduğunu ve bunun yarısını bile kullanmadığınızı farkedersiniz. Artık ihtiyacınız olmayan veya keyif almadığınız her şeyden kolayca kurtulabilirsiniz. Bu yazımızda, Samsung Galaxy S20'de uygulamaların nasıl silineceğini göstereceğiz.

Samsung Galaxy S20'de uygulamalar nasıl silinir

Bu ilk Android telefonunuz değilse, hiçbir şeyin değişmediğini ve uygulamaları önceki cihazlarınızda yaptığınız gibi silebileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız. Ancak, bu ilk Android telefonunuzsa, yardıma ihtiyacınız olabilir. İyi haber şu ki - Samsung Galaxy S20'deki uygulamaları silmek çok basit.

Uygulamaları, Ayarlar> Uygulamalar'a giderek silebilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz uygulamaya, ardından da Kaldır üzerine dokunun.

Ancak, uygulamaları kaldırmanın başka bir yolu daha vardır ve daha basit bulabilirsiniz. Ana ekrana gidin ve kaldırmak istediğiniz uygulamayı bulun. Simgesine uzun dokunun ve bir açılır menü görünecektir. Kaldır'a dokunmanız yeterlidir.

Bununla birlikte, bazı uygulamaların kaldırılamayacağını ve bunların telefonun kutudan çıkan temel uygulamaları olduğunu unutmayın. Bu tür bir uygulamanın simgesini basılı tuttuğunuzda, Kaldır seçeneğini göremezsiniz, ancak sistem buna izin veriyorsa, Devre Dışı Bırak seçeneğini alırsınız.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Windows 10'da Dizüstü Bilgisayarınızın Pil Sağlığını Kontrol Etme

Sonraki

Android 11'i Almayacak Xiaomi / Redmi Telefonlar Açıklandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.