Tenet: Nolan'ın Son Filminden Yeni Fragman Yayınlandı


Christopher Nolan'ın merakla beklenen Tenet filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Tenet, Christopher Nolan

John David Washington ve Robert Pattinson'ın başrollerini üstlendiği, Christopher Nolan imzalı Tenet filminden yeni fragman yayınlandı. Daha önce vizyon tarihi 17 Temmuz olarak açıklanan filmin yayınlanan yeni fragmanında herhangi bir vizyon tarihi belirtilmiyor.

Inception, The Dark Knight, ve Interstellar gibi filmlerin ünlü İngiliz yönetmeni Christopher Nolan, yeni filmi Tenet'i duyurduğu günden beri, film yönetmenin fanları tarafından büyük bir heyecan ile beklenir oldu. Aylar önce yayınlanan ilk tanıtım fragmanı filmle ilgil çok az ipucu barındırıyordu. Inception tonunda bir film olacağı düşünülen Tenet'in ikinci fragmanı da nihayet yayınlandı. 

Tenet Filmi Ne Hakkında?

Nolan'ın 70mm ve IMAX kameralar kullanarak çektiği Tenet ilk fragmanda zaman akışında yaşanan kırılmaların ve fizik kurallarının anlamını yitirdiği aksiyon sahneleri ile Interstellar ve Inception arası bir aksiyon macera olacağı düşünülüyordu. Filmin yaratım sürecine ışık tutan The Secrets of Tenet: Inside Christopher Nolan's Quantum Cold War kitabı ise bunun bir “kuantum soğuk savaş filmi” olacağını açığa çıkardı.

Tenet Vizyon Tarihi

Filmin, Koronavirüs salgını öncesi 17 Temmuz'da vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak salgın yüzünden filmin bu tarihte vizyona girme olasılığı oldukça düşük. Yayınlanan fragmanda “yakında sinemalarda” ifadesinin kullanılması da bu durumu destekliyor. Şimdilik vizyon tarihi belli olmayan yeni fragmanı ile yetinmek zorundayız


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Samsung Galaxy Note 20'nin İlk Görüntüleri Sızdırıldı Önceki

Samsung Galaxy Note 20'nin İlk Görüntüleri Sızdırıldı

Karantina sırasında evden çalışma hayatı için ipuçları Sonraki

Karantina sırasında evden çalışma hayatı için ipuçları

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.