Tom Hanks'ten Forrest Gump İtirafı; Çekimler İçin Cebimden Para Verdim


Dünyaca ünlü oyuncu Tom Hanks, 1994 yapımı ikonik film Forrest Gump'taki bazı sahnelerin masraflarını kendisinin karşıladığını itiraf etti.

<a href='/tom-hanks/'>Tom Hanks</a> Forrest Gump

Hanks, konuyla ilgili, "Filmin yönetmeni Robert Zemeckis, çekimin X dolara mal olacacağını, bu miktarı aramızda ikiye bölüp, Paramount'a geri vereceğimizi söyledi. Rakam o dönemde hiç de ucuz değildi. Ben de kabul ettim" dedi

Forrest Gump ve Philadelphia filmleri ile Oscar alan ünlü oyuncu Tom Hanks, 'In Depth With Graham Bensinger' programına röportaj verdi.

<a href='/tom-hanks/'>Tom Hanks</a> Forrest Gump

Samimi açıklamalarda bulunan Hanks, Paramount'un, Forrest Gump filminde finansmanı reddetmesi üzerine birçok sahnenin çekim masraflarını yönetmen Robert Zemeckis'le beraber karşıladığını söyledi.

64 yaşındaki Tom Hanks, Paramount'un bu durumu masraflar nedeniyle kabul etmediği sahnelerden birinde, Gump karakterinin filmin ortasında Amerika'da koştuğu sahnenin Zemeckis için hayati önem taşıdığını ancak Paramount'un bunu kabul etmediğini itiraf etti.

Tom Hanks

Independent'ın haberine göre; Hanks, Zemeckis'in sahneyi finanse etmesi için onu ikna ettiği konuşmayı şu sözlerle anlattı:

Robert Zemeckis, çekimin X dolara mal olacacağını, bu miktarı aramızda ikiye bölüp, Paramount'a geri vereceğimizi söyledi. Rakam o dönemde hiç de ucuz değildi. Ben de kabul ettim. Şirkete parayı onlara vereceğimizi ama bize de kardan biraz daha pay vermeleri gerektiğini söyledik. Stüdyo bu teklifimizi muhteşem buldu ve kabul etti.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Sinemalarda Bu Hafta

Sonraki

Tüm Zamanların En Çok İzlenen YouTube Videoları

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.