Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olacak 17 Rahatlatıcı Film

Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olacak 17 Rahatlatıcı Film

Hepimiz zaman zaman tembel hissediyoruz, kanepeye uzanmak ve bir film izlemek ve hayatın sıkıntılarını unutmaktan başka bir şey yapmak istemiyoruz. Bu durumlarda izleyebileceğiniz en iyi filmlerden oluşan bir koleksiyon hazırladık - sadece sizin için.

Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olacak 17 Rahatlatıcı Film


1
It's Complicated
Harika ve gerçek bir film. Jane, büyümekte olan bir fırına, yeni bir sevgiliye ve devam eden bir boşanma davasına sahiptir. Hayatının tahmin edilebilir olduğunu hissediyor ... eski eşi Jake, onu geri almak için her şeyi yapacağına karar verene kadar.

2
We're the Millers
David, belada olan bazı gençlere yardım etmeye çalışır, ancak bir grup holigan tarafından saldırıya uğrar ve soyulur. Sahip olduğu her şeyi alırlar ve kendini umutsuz bir durumda bulur. Bu durumdan kurtulmak için, sürükleyici bir maceraya atıldığı hayali bir aile bulmak zorunda kalır.

3
Florence Foster Jenkins
Bu trajikomedi sizi kesinlikle büyüleyicek. Maryl Streep'in karakteri, her şeye sahip olan ve yine de korkunç sesine rağmen opera şarkıcısı olmak isteyen bir New York'ludur. Ama bunu öğrenebilecek mi? Bu arada, güçlü kocası Hugh Grant tarafından canlandırılıyor.

4
The Intouchables
Bu filmin yapımcıları, esprili, neşeli ve çekici bir şey yaratmayı başardılar. Aynı zamanda aşırıya kaçmamayı da başardılar; tamamen farklı iki karakterinin hayatındaki komedi ve dram karışımı ideal olmuş.

5
The Holiday
İki kadın birbirlerinden 10.000 kilometre uzakta yaşıyor. Her ikisi de mutsuz hayatlar yaşadılar. Birbirlerini internet üzerinden, tatile çıkanlar için bir daire değişim sitesinde tanırlar. İki hafta birbirlerinin evlerinde yaşamayı kabul eden Iris ve Amanda'nın hayatları tamamen değiştirir. Bu oldukça basit ve harika bir film.

6
Love Actually
Dünya gerçekten de Aşk uğruna dönüyor - sekreterine anlık olarak aşık olan yakışıklı yeni Başbakan'dan kırık kalbini kazanacak birini arayan yazara kadar. Love Actually çok sayıda farklı hikayeyi ustaca bir araya getirir ve izlemesi büyüleyici ve zevklidir. Ayrıca, çok yetenekli oyunculardan oluşan bir kadroya sahip!

7
Yes Man
Jim Carrey tarafından canlandırılan tamamen sıradan bir orta seviye yönetici depresyona girer. Sorunlarıyla başa çıkmak için, kendisine önerilen her şeye ama HER şeye her zaman 'evet' demeye karar verir. Bu andan itibaren hayatı inanılmaz bir maceraya dönüşür.

8
Мamma Мia!
ABBA'nın en büyük hitlerini kullanan bu harika müzikal, müzikalleri sevmeyenlerin bile beğenisini kazanacaktır. Filmin konusu muhteşem doğal manzaraların arka planında ortaya çıkıyor.

9
What Happens in Vegas
Las Vegas'taki çılgın bir geceden sonra, birbirlerinin kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan iki kişi aynı yatakta uyanır. Sadece evlendiklerini değil, aynı zamanda bir kumarhanede büyük miktarda para kazandıklarını da öğrenirler. Artık, durumun farkında oldukları için, ikisi de birbirinden kaçmak için bir plan hayal ediyor - ama tüm parayla.

10
Friends with Benefits
%100 pozitif ve neşeli bir film. Genç bir kadın bağlılıktan korkar. Ciddi ilişkiler arayan kadınlarla flört etmekten bıkmış parlak bir derginin editörüyle tanışır. Görünüşe göre birlikte mükemmel gitmektedirler, ancak her şey bekledikleri kadar basit yürümez.

11
Crazy, Stupid, Love
Ana karakterler için sizi güleceğiniz ve üzüleceğiniz duygu karmaşası olan bir film. Cal Weaver karısı Emily'yi aldatmıştır ve boşanmak ister. Hayatı mahvolmuştur. Gözlerini birçok yeni olasılığa açtıran Jacob Palmer'ın himayesine girer: flört eden kadınlar, güçlü alkol ve şık bir yaşam tarzı. Ama Jacob'un kendisi tamamen başka bir şey istiyor gibi görünüyor.

12
He's Just Not That into You
Birçok genç kadın evlilik sorusundan endişe duymaktadır. Erkekler ve kadınlar arasındaki ilişkilerin genellikle karmaşık olduğu fikri, her birinin diğerinin niyetlerini tam olarak anlayamaması bu filmin merkezinde yatar. Bazı acı gerçekleri anlatıyor, ama aynı zamanda çok samimi hissettiriyor.

13
New in Town
Lucy Hill lüks kıyafetleri, pahalı arabaları ve kariyer basamaklarını tırmanmayı seven biri. O bir iş gezisi için güneşli Miami'den soğuk Minnesota'ya gönderilir. Çalışmasını yürütmek için Lucy, yeni iklime ve yerel sakinlere uyum sağlamak zorundadır.

14
Good Luck Chuck
Genç bir diş hekimi olağanüstü bir şey keşfeder - diş cerrahisinde tedavi için gelen her genç kadın kısa bir süre sonra ideal ruh eşini bulmaktadır. Bu, kendi eşini arayan genç adama çok iyi bir çözüm olur. Hiç olmasa, Jessica Alba'nın harika performansı için bu filmi izlemeye değer.

15
Knight and Day
Yalnız ve genç bir kadın, June Havens ve büyüleyici Ajan Miller arasında ki tesadüf, çifti katillerden kurtulmaya çalışırken aynı zamanda zor bir görevi yerine getirmeye çalıştıkları bir dünya turuna sürükler. Koltuğunuzun kenarında izleyeceğiniz aksiyon dolu bir film

16
Eat Pray Love
Evli bir kadın olan Elizabeth Gilbert, bir gün, aniden istediği hayatı yaşamadığını fark eder. Acı dolu bir boşanmadan sonra, yeni olasılıklar aramak ve kendini daha iyi anlamak için dünyayı dolaşmak için yola çıkar. Sakin, rahat bir ruh halindeyken ve bolca saatinizin olduğu zaman izlenecek bir film.

17
Barfuss
Sizi fantastik bir havaya sokacak bir film. Nick adında genç bir adam, akıl sağlığı sorunları olan genç bir kadın olan Laila'nın kendisini öldürmesini önler. Kadın onu takip eder ve bir akşam ön kapısında belririr... gece elbisesiyle ve ayakkabısız.

İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Güvenli Online Alışveriş için 13 İpucu Önceki

Güvenli Online Alışveriş için 13 İpucu

İPhone Serisi Akıllı Telefonlarda OLED Ekran Kullanılacak! Sonraki

İPhone Serisi Akıllı Telefonlarda OLED Ekran Kullanılacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.