Marvel, X- Men Filmi İçin Lady Gaga'nın Peşinde

Marvel, X- Men Filmi İçin Lady Gaga'nın Peşinde

Marvel yeni X-Men filminde, ünlü pop yıldız Lady Gaga'nın Beyaz Kraliçe olarak da bilinen Emma Frost'u canlandırmasını istiyor.

Marvel'in dedikodu sitesi We Got This Covered'ın haberine göre, Marvel Studio, X- Men filmi için Lady Gaga ile anlaşmaya istekli.

A Star is Born

Daha önce American Horror Story'deki performansı ile Altın Küre Ödülü kazanan,  A Star is Born filminde seslendirdiği şarkı ile de Oscar kazana Lady Gaga, sinema kariyerine devam edecek gibi görünüyo. Bu kez de Marvel'in radarına giren Gaga'yı, X-Men filminde Emma Frost olarak da bilinen Beyaz Kraliçe olarak izleyebiliriz. 

Beyaz Kraliçe Kimdir?

Beyaz Kraliçe

Eğer anlaşma sağlanırsa Lady Gaga'yı izleyeceğimiz karakter olan Beyaz Kraliçe; orijinal çizgi romanlarda, telepatik güçle çalışan bir Buz Kraliçesi. Bir kurtuluş yoluna girmeden ve sonunda grubun lideri haline gelmeden önce X-Men'in bir düşmanı olarak ortaya çıkıyor. Daha önce 2011 X-Men: First Class filminde görünen Beyaz Kraliçe, Mad Men dizisi ile tanıdığımız January Jones tarafından canlandırılmıştı. 

Lady Gaga Kimdir? 

Lady Gaga

Gerçek adı Stefani Joanne Angelina Germanotta olan Lady Gaga, İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur. Yaptığı her şey olay olan Gaga, popun yeni kraliçesi olarak kabul ediliyor. Madonna'dan veliahtı olarak görülen pop yıldız, sinema kariyeri olarak Madonna'dan daha başarılı bir kariyere sahip.  


Yazarın Diğer Yazıları

Galaxy S21 Ultra'nın Batarya ve Kamera Özellikleri Açıklandı Önceki

Galaxy S21 Ultra'nın Batarya ve Kamera Özellikleri Açıklandı

Sony PlayStation 5'in Fiyatı Resmen Açıklandı Sonraki

Sony PlayStation 5'in Fiyatı Resmen Açıklandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.