Yeni Playstation 5 Pahalı Olacak!


Yeni Nesil Playstation Birçok Yeniliklerle Beraber Geliyor. Ama Daha Pahalı.

Games Industry raporlarına göre, Sony Interactive Entertainment (İnteraktif Eğlence) Başkanı ve CEO'su Jim Ryan, bir röportajda PlayStation topluluğuna yeni bir şey getirmenin zamanının geldiğini söyledi. Yeni deneyimlerin keyfini sadece PS5'te çıkarabilirsiniz. Röportajda Jim Ryan ayrıca PlayStation 5 fiyatlandırmasından da bahsetti.

PS5 Fiyatı:

Playstation 5Jim Ryan, PS5'in fiyatlandırmasının alıcılar için en iyi değeri yansıtacağını, ancak en düşük fiyatı yansıtmayacağını söyledi; değer, oyunun derinliği, genişliği, kalitesi ve fiyatı ile platformun özellik kümesi gibi birçok şeyin birleşimidir. Kullanıcıların konsolun sunacağı oyun kalitesini, satış fiyatlarını ve diğer birçok yeniliği göz önünde bulundurmaları gerek. Başka bir deyişle, PS5 fiyat-performans olarak değerlendirildiğinde paranın karşılığını verecek.

Playstation 5

Sony'nin PlayStation yetkililerin yaptığı açıklamaya göre yeni nesil Playstation oyun konsolu 4 Haziran tarihinde tanıtıma çıkacak. Yaklaşık bir saat sürmesi planlanan tanıtımın internet üzerinden yapılması planlanıyor.

Playstation 5

Playstation'ın piyasaya çıkmasıyla beraber aynı zamanda yeni oyunlar da piyasaya sürülecek ve bu oyunların oyun sektöründeki en iyi oyunlar olacağı iddia ediliyor.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Zoom, Ücret Ödeyen Üyelerin Güvenliğini Sağlayacak

Sonraki

Türk Oyun Şirketi PEAK GAMES Satılıyor.

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.